کد خبر : 103158 تاریخ : ۱۴۰۰ پنج شنبه ۲۷ خرداد - 23:44
جریمه اتحادیه فوتبال اروپا برای جابجا کنندگان بطری‌های نوشیدنی تحادیه فوتبال اروپا نسبت به کنار گذاشتن نوشیدنی ها توسط بعضی از بازیکنان در کنفرانس خبری مسابقات یورو 2020 هشدار داده و گفته است بازیکنانی که دست به این کار بزنند جریمه خواهند شد.

اتحادیه فوتبال اروپا نسبت به کنار گذاشتن نوشیدنی ها توسط بعضی از بازیکنان در کنفرانس خبری مسابقات یورو 2020 هشدار داده و گفته است بازیکنانی که دست به این کار بزنند جریمه خواهند شد.

این هشدر پس از آن مطرح شد که رونالدو و پل پوگبا نوشیدنی هایی را که توسط حامی مالی مسابقات روی میز کنفرانس خبری گذاشته شده بود را کنار زدند.

رونالدو روز دوشنبه پس از پیروزی پرتغال در جریان مصاحبه مطبوعاتی  دو بطری کوکاکولا را از مقابلش کنار گذاشت و با برداشتن یک بطری آب مردم را به نوشیدن آب تشویق کرد. ساعاتی پس از این اقدام سهام شرکت کوکاکولا 4 میلیارد دلار افت کرد.

یک روز پس از آن پل بوگبا، بازیکن مسلمان تیم ملی فرانسه هم در اقدامی مشابه یک قوطی آبجوی هاینکن را که غیر الکلی هم بود در جریان کنفرانس مطبوعاتی از مقابل خود دور کرد. مانوئل لوکاتلی از تیم ایتالیا هم در اقدامی مشابه کوکاکولا را با آب جایگزین کرد.

برگزار کنندگان جام ملتهای اروپا در بیانیه‌ای در همین ارتباط به تیم های حاضر در رقابتها یادآور کرده اند که حمایت‌های مالی شرکت ها از مسابقات، بخش جدانشدنی و حیاتی در برگزاری رقابت ها در سراسر قاره اروپاست.